Компанія MALCHEM була заснована в 1981 році в Польщі.  Компанія є провідним виробником промислових фарб і захисних покриттів на европейскому ринку.

Сучасний виробничий комплекс розташований в передмісті Варшави (Польща). Багаторічний досвід роботи підприємства зміцнив позиції на європейському ринку, як виробника висококачественних антікоррозійних покриттів.

Вже понад 40 років компанія займається розробкою і виробництвом промислових фарб, лаків, антикорозійних і захисних покриттів для промислового використання. MALCHEM пропонує перевірені і надійні рішення для захисту від корозії, а також індивідуальні рішення, розроблені і орієнтовані на потреби конкретного замовника.

Піклуючись про високу якість продукції і прагнучи задовольнити потреби і очікування клієнтів, компанія впровадила систему менеджменту якості і в 2006 році отримала відповідний сертифікат ISO 9001.

Іншими словами MALCHEM це: солідна торгова марка, висока якість продукції і більше 40-річний досвід в області захисту від корозії.

 

Malchem на міжнародному рівні 

Група компаній MALCHEM продовжує розширювати міжнародні канали розподілу через партнерів і через власні філії, створені в різних країнах.

Матеріали MALCHEM, технічна підтримка і сервіси тепер доступні на основних європейських ринках, зокрема: Україна,  Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія.

Ми сподіваємося на плідну співпрацю!

 

Якість гарантовано ISO 9001: 2008

Ми надаємо великого значення удовлетворінію очікувань ринку: висока якість сировини, що використовується для виробництва матеріалів MALCHEM. Це дозволяє виробляти продукцію, якість, якої підтверджено не тільки споживачами, але і результатами досліджень виконаних в незалежних лабораторіях.
Якість – є пріоритетом під час розробки нашої продукції, призвело до впровадження системи ISO 9001: 2008, завдяки якій ми можемо гарантувати, що параметри наших продуктів, які потрапляють до клієнтів в Європі, піддаються ретельному контролю протягом усього виробничого процесу. Завдяки оптимізованому ходу виробничого процесу результат завжди залишається незмінним – висока якість і повторюваність при збереженні конкурентоспроможних цін.
Турбота про клієнта це для найвищий пріоритет фірми MALCHEM. Свідченням успіху в цій галузі є довгострокові, партнерські відносини з багатьма нашими клієнтами.

ISO

 

MALCHEM як приклад сучасної успішної компанії

Введення інноваційних рішень призвело до того, що фірма MALCHEM стала одним з провідних виробників промислових покриттів. Можливість ефективного застосування, як товстошарових покриттів, так і дуже тонких, робить фарби MALCHEM затребуваними фірмами займаються професійною фарбуванням. Швидкість висихання і затвердіння при високій вологості і при мінусових температурах, дозволяє виконувати роботи незалежно від погодних умов. Однією з наш їх найсильніших сторін є здатність пристосовувати наші виробничі потужності та системні рішення до потреб замовника. Тісна співпраця між нашою науково-дослідною лабораторією, що має величезний досвід і знання, і нашими споживачами, призводить до того що отриманий продукт соответствуетожіданіям і вимогам клієнта.

Фірма MALCHEM пропонує економічні, міцні і надійні покриття для захисту сталевих і бетонних конструкцій, які характеризуються високим ступенем захисту від корозії при вкрай несприятливих погодних умовах і хімічних навантаженнях, що володіють високим ступенем стійкості до механічних впливів. Ці покриття успішно використовуються в різних промислових і на інфраструктурних підприємствах, електростанціях, нафтохімічних заводах, а також у багатьох інших конструкціях. Для задоволення сучасним вимогам MALCHEM надає технологію, призначену для застосування на існуючих і новозбудованих мостових об’єктах, включаючи фарби з високим вмістом цинку, пігментовані бар’єрним добавками або високоякісні поліуретанові емалі, стійкі до довгострокового впливу УФ.

В даний час наша пропозиція включає наступні матеріали для професійного застосування:
 • швидковисихаючі алкідні фарби
 • полівінілові фарби загального застосування і полівінілові химстойкие
 • товстошарова епоксидна грунт-емаль в літньої і зимової версії
 • епоксидна фарба для тимчасового захисту (shop primer)
 • епоксидна фарба для плохоподготовленной поверхні з антикорозійними пігментами
 • епоксидна фарба з железослюдянимі лусочками для особоагрессівной середовища
 • епоксидна фарба з високим вмістом цинку
 • модифікована епоксидна фарба для захисту конструкцій, експлуатованих під землею або під водою
 • акрилова, полівінілова і поліуретанова емаль в повній колірній гамі і декількох ступенях блиску
 • силіконова фарба до + 800 ° С
 • силикатно-цинкові фарби до + 500 ° С
 • силікатні фарби для захисту бетонних конструкцій
Прагнення і мета

Наші пріоритети це збільшення продажів і як можна більш краще обслуговування клієнта.
Наша мета не тільки професійне обслуговування продажів, але і технічна підтримка для фірм, які реалізують проекти. З цією метою були розроблені загальні інструкції антикорозійного захисту, які серйозно полегшують роботу проектувальника і замовника.
Нашою допомогою користуються відомі європейський проектні бюро в енергетичній та гідротехнічної галузях, а також в інженерному будівництві. Завдяки щільному співробітництву ще на рівні проектування було реалізовано безліч проектів: будівництво електростанцій, промислових мереж, шахт вугледобувної галузі, підприємств хімічної промисловості. Крім того, в даний час велика частина продажів доводиться на середні і великі виробничі підприємства, що виробляють контейнери, силоси, різну техніку, вироби для автомобільної промисловості, а також професійні антикорозійні компанії.

З повагою, Ваші експерти в захисті від корозії!